Uszka z Grzybami tradycyjne:

Grzyby z polskich lasów z atestem.

❤️ Tylko naturalne składniki, bez sztucznych dodatków i polepszaczy.

Cena 59 zł za kilogram (około 180 sztuk ~ 33 groszy za sztukę)

Pierogi wytrawne:

Pierogi Kresowe .. 22 zł/kg

mąka pszenna, ziemniaki, cebula, jaja (albo bez), olej, sól, przyprawy.

Pierogi Energetyczne .. 26 zł/kg

mąka pszenna, ziemniaki, boczek wędzony, jaja (albo bez), cebula, sól, przyprawy

Pierogi Zdrowe (kapusta kiszona) .. 28 zł/kg

mąka pszenna, kapusta kiszona, jaja (albo bez), cebula, marchewka, masło, sól, przyprawy.

Pierogi Ruskie .. 26 zł/kg

mąka pszenna, twaróg półtłusty, ziemniaki, cebula, jaja (albo bez), masło, sól, przyprawy.

Pierogi z dynią .. 28 zł/kg

mąka pszenna, dynia, cebula, olej, jaja (albo bez), sól, pieprz, gałka muszkatołowa.

Pierogi z Mięsem .. 32 zł/kg

mąka pszenna, mięso wieprzowe, cebula, jaja (albo bez), sól, przyprawy.

Pierogi kapusta, pieczarki .. 36 zł/kg

mąka pszenna, kapusta kiszona, pieczarki, jaja (albo bez), cebula, marchewka, masło, sól, przyprawy.

Pierogi kapusta, grzyby .. 38 zł/kg

mąka pszenna, kapusta kiszona, podgrzybek brunatny, jaja (albo bez), cebula, marchewka, masło, sól, przyprawy.

Pielmieni:

Pielmieni Foremne ❤ .. 28 zł/kg

mąka pszenna, mięso wieprzowe, jaja (albo bez), cebula, sól, przyprawy.

Pielmieni Syberyjskie .. 34 zł/kg

mąka pszenna, mięso wieprzowe, jaja (albo bez), cebula, sól, przyprawy.

Pielmieni Uralskie .. 42 zł / kg

mąka pszenna, mięso wołowe + wieprzowe (50/50), jaja (albo bez), cebula, sól, przyprawy.

Pielmieni Cielęce = 50 zł / kg

mąka pszenna, cielęcina, jaja (albo bez), masło, cebula, sól, przyprawy.

Gołąbki:

Gołąbki Domowe .. 36 zł/kg

kapusta, mięso wieprzowe, ryż, cebula, marchewka, przecier pomidorowy, śmietana, jajko, olej słonecznikowy, masło, sól, pieprz, papryka słodka, gorczyca

1 kg gołąbków to około 10-12 szt = około 3-4 porcje

Pierogi na słodko:

Z wiśniami lub truskawkami .. 38 zł/kg

Z jabłkami surowymi .. 24 zł/kg

Z malinami 48 zł/kg

Z jabłkami pieczonymi – 28 zł/kg

Pierogi z Serem .. 28 zł/kg

mąka pszenna, twaróg półtłusty, jaja (albo bez), masło, cukier waniliowy, sól, przyprawy.

Pierogi z dynią .. 28 zł/kg

mąka pszenna, dynia, masło, jaja (albo bez), cukier, masło, cynamon, gałka muszkatołowa.

Naleśniki:

Naleśnik bez nadzienia (24 cm) = 1,8 zł/szt
Naleśnik z serem = 3,5 zł/szt
Naleśnik z mięsem = 4,5 zł/szt

Ciasta:

Domowy Miodownik (Marlenka) .. 49 zł/kg

Mąka, jaja, masło, cukier, mód, śmietanka

Domek wiśniowy .. 69 zł/kg

? Wiśnia świeża drylowana, śmietanka, mascarpone, mąka, cukier, masło, jajo.

Tylko naturalne składniki, bez margaryny, bez sztucznych dodatków i polepszaczy.

Pierogi średnio 48-50 szt / kg to około 3-4 porcje. Koszt 1 pierożka około 0,38 – 0,78 zł (w zależności od nadzienia)

Pielmieni foremne około 100 sz / kg; pielmieni inne około 120 szt / kg (około 0,26 zł / szt)

Świeże pierogi pakuję i mrożę po 0,5 kg (bez gotowania!)
! Jeżeli kupujesz już ugotowane pierogi, to niestety płacisz też za wodę, która dodaje od 15 do 20% wagi i objętości pierogom pod czas gotowania (sprawdzono i wyliczono)

Zamówienia na Messenger albo tel. 794 311 843

Masz uczulenie na podany składnik? -Daj nam znać – zamienimy na inny 🙂

Możliwy dowóz:
– Bielany Wrocławskie – 2+ kg = 5 zł; 3+ kg – Gratis;
– Wrocław Krzyki i okolica – 3 kg = 15 zł; 4+ kg = 10 zł
– Wrocław inne dzielnice – do 5 kg = 19 zł; 6+ kg = 15 zł