Wykończenia pod klucz Poznań punktualnie, z gwarancją.

Pod klucz znaczy, że firma remontowa zajmie się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi. Począwszy od zaprojektowania, zamówienia materiałów i ich dostarczenia, aż po efekt końcowy.

Zamieszkanie w komfortowych warunkach to marzenie każdego. W realizacji tego marzenia pomoże profesjonalny remont mieszkań i domów pod klucz. Nowoczesne materiały i technologie wykończeniowe pozwalają tworzyć indywidualne rozwiązania wnętrz oraz przeprowadzać wysokiej jakości remonty.

Nasi fachowcy, doskonale opanowali sztukę nowoczesnego remontu, wyposażą każdą przestrzeń niezależnie od powierzchni, złożoności projektu i rozwiązań dizajnerskich.

Co jest najważniejsze w pracach remontowych pod klucz?

1. Przygotowanie projektu. Opracowujemy dokumentację techniczną oraz projekt Twojego mieszkania w Poznaniu po remoncie. Koncepcja obejmuje przebudowę lokalu, instrukcje dla fachowców, rysunki techniczne, wizualizację.

Projektanci kierują się światowymi standardami i opracowują rozwiązania projektowe z uwzględnieniem nowoczesnych trendów i życzeń klientów, zachowując funkcjonalną przestrzeń pomieszczenia.

2. Prace demontażowe.

Wykonamy prace demontażowe przy użyciu profesjonalnego sprzętu i z uwzględnieniem specyfiki lokalu.

3. Dobór materiałów budowlanych.

Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru materiałów budowlanych, opowiemy o niuansach, zaletach i wadach każdego wyboru. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi dostawcy i partnerzy udzielą hurtowych rabatów na materiały.

4. Wyspecjalizowani fachowcy.

Nasza kadra to są specjaliści, w tym: elektryk, glazurnik, monter drzwi, ślusarz, spawacz, hydraulik oraz inni eksperci w swojej dziedzinie. Wszyscy fachowcy są regularnie szkoleni, co pozwala nam zachować wysoką jakość usług.

5. Skuteczny dobór mebli.

Opracowując projekt wnętrza, bierzemy pod uwagę ogólny styl i dokonujemy doboru elementów wystroju. Wykonamy meble zgodnie ze specyfikacją techniczną lub zakupimy gotowe i dostarczymy na obiekt.

Czego oczekuje klient, który szuka wykończenia pod klucz Poznań?

Remont mieszkania to przede wszystkim jakość, efektywność i serwis. Jeżeli przynajmniej jeden z tych trzech elementów wypadnie z listy, praca nie zostanie uznana za wykonaną w całości.

Zamawiając taki rodzaj usług klient praktycznie nie bierze udziału ani w organizacyjnych aspektach remontu, ani w procesie monitorowania realizacji prac w obiekcie.

Dlatego usługa wykończenia pod klucz cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta Poznań, w którym tempo życia nie pozostawia czasu na prace remontowe we własnym zakresie. Właściciel lokalu, zleca fachowcom wykonanie niezbędnych prac i w efekcie uzyskuje wynik, którego potrzebuje – oszczędza nie tylko czas ale też pieniądze. Oprócz tego profesjonalnie wykonany remont mieszkania spełnia nie tylko normy jakościowe, ale także normy bezpieczeństwa.

Sama myśl o remoncie doprowadza do bólu głowy?

Organizacja remontu to nasza praca i pasja. Możesz zamówić drobne naprawy kosmetyczne albo prace kompleksowe pod klucz i nie będzie już tego problemu – zajmiemy się tym.

Zadzwoń do naszego specjalisty w celu konsultacji. Dokonywane są dokładne pomiary i planowanie. Sporządzany jest projekt techniczny lokalu, który uwzględnia wszystkie Twoje życzenia i cechy wnętrza.

Nasz specjalista przychodzi nie tylko po pomiary, ale aby opowiedzieć o sposobach planowania, rodzajach prac, wysłuchać, doradzić. Podpowiemy jakich materiałów najlepiej używać, gdzie i kiedy. Pomożemy Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów finansowych i pochopnych działań.

Na podstawie projektu sporządza się szczegółowa wycena, która pozostaje niezmieniona do końca prac remontowych.

Po akceptacji wyceny przygotujemy umowę wykończenia pod klucz, która określi zakres działań, koszt pracy, ceny materiałów, warunki wykonania, gwarancję i odpowiedzialność wykonawcy.


Po podpisaniu umowy możesz całkowicie zapomnieć o remoncie, bo to już nasza sprawa. Codziennie albo raz w tygodniu otrzymuj raporty fotograficzne i raporty w liczbach. Porównuj pracę wykonaną z zatwierdzonym harmonogramem.

Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje i certyfikaty. Żadnych Panów od wszystkiego – płytki układa płytkarz, kafelkarz, glazurnik; ściany maluje malarz; żarówki wkręca elektryk…

Tylko 5 kroków do wymarzonego wykończenia mieszkania:

  1. Zadzwoń albo wypełnij formularz kontaktowy.
  2. Spotkanie z fachowcem na obiekcie w celu ustaleniu oczekiwań, dokonania pomiarów i wyceny.
  3. Zawarcie umowy.
  4. Zaczynamy działać. Pracujemy zgodnie z harmonogramem, na bieżąco przedstawiamy raporty z wykonanych prac.
  5. Obiekt gotowy do odbioru, czysty i wykonany według wszystkich ustalonych oczekiwań. Klient zadowolony z wykończenia pod klucz. Poznań, przecież miasto pozytywnych doznań.